Medicaline
Refreshing Cleansing Gel
Sadece doğadan ekstrakte edilen sürfaktanları içerir...
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

Sadece doğadan ekstrakte edilen sürfaktanları içerir
Mısır, hindistancevizi ve hurma çekirdeği yağlarından çıkarılan doğal yüzey aktif cisimleri, cildi tahriş etmeden sebum ve ölü cilt hücrelerini uzaklaştırmaya çalışır. Fasulye ve yumurta sarısından elde edilen yüksek kaliteli protein molekülleri (hücre interstisyel proteinlerine benzer) oksidasyonu nemlendirmek ve mücadele etmek için çalışır.

Cildin pH değerini dengeler
Hyaluronat ve beta glukan, cildi nemli ve pürüzsüz tutmak için birlikte çalışır. Portulaca oleracea özütü ve sitrik asit hem cildi yatıştırır hem de temizlendikten sonra pH'ı yeniden dengelemeye yardımcı olur.

Minimum yüzey aktif maddeler, maksimum temizlik
Bu ürün, ortalama temizleme jetlerine kıyasla daha düşük bir köpüklenme kapasitesine sahiptir, ancak yapay değil, doğal yüzey aktif maddelerden kaynaklanan nem kaybını önlerken maksimum temizleme etkisi sağlar.

AKTİF İÇERİKLER

DecylGLucoside
Mükemmel bir temizleme elemanı (EcoCert sertifikalı), deşil glukozit mısır, hindistancevizi ve hurma çekirdeği yağlarından elde edilen doğal bir ekstrakttır.

Sodium Hyaluronate
Normal faktörlerden 6.000 kat daha fazla su bağlama kabiliyeti ile sodyum hiyalüronat nemi cilt bariyerine kilitler ve dış tehlikelerden korur.

Sodium PCA
Nemlendirme yeteneğini arttırmak için havadaki nemi çeken ve nem miktarını kontrol ederek sağlıklı cilt koşullarının korunmasına yardımcı olan doğal bir nemlendiricidir.

Portulaca Oleracea Extract
Nem sağlar ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

Citric Acid
Cildin pH dengesini korumaya yardımcı olan portakal, limon ve diğer narenciye meyvelerinden hafif asit

NASIL KULLANILIR?

Temizleme Sütü kullandıktan sonra, yüzünüze uygun miktarda uygulayın ve ılık suyla durulayın.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın