Medicaline
Purifying Cleansing Gel
Bütün cilt türleri için. Makyaj kalıntılarını ve boşaltım atığını tamamen temizler.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

[Düşük tahriş jel temizleyici]

Bütün cilt türleri için. Makyaj kalıntılarını ve boşaltım atığını tamamen temizler. Bu hafif gliserin bazlı jel temizleyici, aşırı yüz yıkama, kimyasal maddelerin ve antiseptiklerin kullanımı ve / veya dermatolojik tedavilerle hassas hale getirilmiş ciltler için tasarlanmıştır.

[Aşırı sebum sekresyonunu azaltır]

Salisilik asit ve yeşil çay ekstresi gibi doğal peeling maddeleri, ölü cilt hücrelerini ve gözeneklerde herhangi bir anormal yağ birikmesini nazikçe yok eder. Salisilik asit ve yeşil çay özü, akne ve / veya tıkanmış gözenekleri ve yağlı cilt tipi olanlar için idealdir.

[Antioksidanlarla cildi canlandırır.]

Yeşil çay ekstresi, cildi oksidatif hasara karşı koruyan güçlü birantioksidan olarak çalışır. İltihaplı doku üzerinde anında yatıştırıcı bir etkiye sahiptir ve akne komplikasyonlarını önler

AKTİF İÇERİKLER

[Salicylic Acid]

Ölü cilt hücrelerini ve gözeneklerde herhangi bir anormal yağ birikmesini yavaşça tahrip eden doğal peeling maddesi. Salisilik asit, akne ve / veya tıkanmış gözenekleri ve yağlı cilt tipi olanlar için idealdir.

[Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract]

Güçlü ve doğal antioksidan bileşen

[Zinc PCA]

Cildi nemlendirir ve sebum üretimini düzenler, böylece fazla yağ birikmesini kontrol eder. Akne ve egzama tedavisinde etkilidir.

[Beta-GLucan]

Cildi nemlendirir ve yeniler.

NASIL KULLANILIR?

Köpüklenene kadar uygun bir kısmı ıslak ellere sürün, yüze masaj yapın ve durulayın.
Günde iki kez, sabahları bir kez ve akşamları bir kez kullanın.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın