Parlak ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Ne Yapmalısın?

Sağlıklı cildin önemli bir bileşeni ve sinyali, doğal bir ışıltıdır. Ancak uykusuzluk , stres , yaş ve hatta yedikleriniz gibi nedenler cildinizin parlaklığını yok edebilir. İyi haber şu ki, donuk ve yorgun görünen cildi evde ışıltılı ve ışıltılı hale getirebilirsiniz . Sadece şu uzman izleyin cilt ve makyaj ipuçları , ev ilaçları ve en iyi cilt bakım ürünü tüyo gelen Good Housekeeping Enstitüsü gecede, haftada ay,: Güzellik Laboratuvar bilim adamları ve dermatolog uzmanlar, doğal parıltı olursa olsun yüzünü yapmak için nasıl Ne kadar zaman hatta anında!

1. Düzenli olarak Temizleyin  

Işıltılı cildin anahtarı: Gözenekleri tıkayabilen ve donukluğa neden olabilecek kir, yağ ve kirlilik parçacıkları gibi kalıntıları derinlemesine temizleyerek "kanvasınızı" temizlemek . Sabah ve gece yüzünüzü küçük bir parça yüz temizleyiciyle parmaklarınızla dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak yıkayın, tam kapsama için yüzün içinden dışarı doğru çalışın.

2. Ardından, nemlendirin ve koruyun

Daha fazla ışıltı için, bir nemlendirici katmanı uygulayın . Ne zaman cildinizin nemli olan , aynı zamanda anında daha parlak görünür hale hafif yansıtır. Ayrıca cildi  SPF 30+ yüz güneş kremi veya gündüz kremi ile koruduğunuzdan emin olun çünkü pul pul dökülme, koyu lekeler de dahil olmak üzere güneş hasarına daha yatkın hale getirir 

Medicaline
Medicaline
Medicaline
Medicaline
Medicaline
Medicaline
Medicaline
Medicaline
#medicaline
Instagram’da bizi takip edin.
medicalineofficial