Medicaline
Moisture Max Aqua Mist
NMF kullanarak cilt nemini güçlendirmek
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

NMF kullanarak cilt nemini güçlendirmek

Cildin nem tutma oranını arttırmak için poliglütamikamid, yosun özü ve betain gibi doğal nemlendirici bileşenler içerir. Cildi koruyan ve cildin esnekliğini artırmaya yardımcı olan mineraller, polisakkaritler, vitaminler ve amino asitler bakımından zengindir.

AKTİF İÇERİKLER

Hyaluronic Acid Matrix (Sodium Hyaluronate, Hydrolyed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate)

Cildin yenilenmesine yardımcı olmak ve yaralar ve yanıklar gibi semptomları hızla gidermek için cilt hücrelerinin aktivasyonunu tetikler.

[Sodium PCA]

Nemlendirme yeteneğini arttırmak için havadaki nemi çeken ve nem miktarını kontrol ederek sağlıklı cilt koşullarının korunmasına yardımcı olan doğal bir nemlendiricidir.

[Xylitol (Xylityluglucoside, Anhydroxylitol, XyLitol, Water, Glucose)]

Uluslararası patentli içerik. Xylityluglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol kombine nemlendirici. Epidermis üzerinde Aqua Phorin-3 bileşimini artırın ve aynı zamanda stratum tabakasında yüksek olan ana proteinlerin sentezini teşvik etmek için seramid bileşimini artırın. Dermiş tabakasındaki hyaruronik asit ve NMF'yi artıran, cildin yüzeyini 24 saat içinde görsel olarak iyileştiren mükemmel çoklu nemlendirici

NASIL KULLANILIR?

Temizledikten sonra yüzünüze püskürtün. Tonic olarak kullanabilir veya makyaj üzerine püskürtebilirsiniz. Gerektiğinde yeniden uygulayın.

İpucu

Makyajdan önce tüm yüze uygulayın. Makyajı bitirmek için üzerine püskürtebilirsiniz ince bir pamuklu ped (ler) üzerine püskürtün ve kuru parçalara hafif bir maske paketi olarak uygulayın.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın