Medicaline
Micellar Gentle Lip & Eye Remover
Formül, uygulamadan hemen sonra göz ve dudak çevresindeki tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olan centella asiatica özü, ficus carica (incir) meyve özü ve ulmus davidiana kök özü içerir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Göz Çevresi
+Dudak Çevresi

Nazik dudak ve göz makyajı temizleyici

Makyaj kalıntılarını göz ve dudak çevresindeki hassas ciltlerden etkili bir şekilde temizleyen bitki özleri içerir.

Cilt koruyucu ve yatıştırıcı özellikler

Formül, uygulamadan hemen sonra göz ve dudak çevresindeki tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olan centella asiatica özü, ficus carica (incir) meyve özü ve ulmus davidiana kök özü içerir. Kuruluğu önlemek için yüksek derecede nemlendirici bileşenler Cildi nemlendirmeye ve bağışıklığını geliştirmeye yardımcı olan amaranthus caudatus tohumu özü, dipotasyum glisirizat ve allatoin içerir.

AKTİF İÇERİKLER

Ficus Carica (Fig - incir) Fruit Extract

Bu meyve ekstraktının cilt melanini, trans-epidermal kayıp, hidrasyon değerleri ve sebum içeriği üzerinde etkileri olduğu kanıtlanmıştır.

Ulmus Davidiana Root Extract

Tıbbi bir bitki olarak kullanılmıştır, cildi antioksidan etkisi ile temiz ve sağlıklı olarak korur. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ve cilt tonunu iyileştirir.

Ceramide NP

Nemi arttırır, cildin doğal koruyucu tabakasının yenilenmesini destekler ve nem kaybına karşı etkili bir bariyer oluşturur.+

NASIL KULLANILIR?

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Bir pamuk pedine uygun miktarda çözeltiyi doyurduktan sonra, pamuk pedini göz / dudak bölgelerine uygulayın ve birkaç saniye tutun, ardından makyaj kalıntısını çıkarmak için bir yönde silin.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın