Medicaline
Dual Needle Cog
Bu üst düzey iki ürün, profesyonel kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Alın
+Yan Yüz
+Orta Yüz
+Ağız Köşesi

Bu üst düzey iki ürün, profesyonel kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bir dikiş (300 mm veya 420 mm) ve iki iğneden oluşur. Çift iğneli ürünlerin kendi avantajları vardır. Kullanıcılar, simetrik bir performansla sonuçlanabi- lecek ayrıntılı prosedür yolunu manuel olarak doğru bir şekilde kontrol edebilir. Profesyoneller, kan damarlarına verilen hasarı azaltmak ve yerleştirme sırasında morarmayı azaltmak için künt uçlu iğneler önerilmektedir.  

Molding Cog (SC Type) 

Yer çekimine karşı daha güçlü olmanız için özel olarak geliştirilen Molding Cog (SC Type) çift iğneli bir üründür. Avantajı ipin çok güçlü ve dayanıklı olmasıdır. ‘’Kalıplama teknolojisi’’ ile üretilen bu ip diğer iplere kıyasla çok daha güçlü çekme etkisi sağlamaktadır. 

1 paket x 1 adet ip.

Helical Cog (FE Type) 

Helical Cog (FE Type)  üç boyutlu tasarlanmış bir ipliğe sahip çift iğneli bir üründür. 60 derecelik açı aralığına sahip helical dişlilere sahip olduğundan, bu tip daha büyük bir görünüm sağlayan stereoskopik bir cilt tutma etkisine sahiptir. Diğer dişli desenli modellerden daha bağlama gücü. Çift iğne ve FE tipleri arasındaki kombinasyon muazzam bir performans gösterir.

1 paket x 1 adet ip.

Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Kataloğumuza göz atmayı unutmayın

Medicaline