Medicaline
Derma Regener Moisturizer
Minimum hassasiyet, maksimum nemlendirme
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

Minimum hassasiyet, maksimum nemlendirme

Nemlendirici Lipidlerin ve endokrin sekresyonlarının azalmasına yol açan iç ve dış faktörler nedeniyle cilt giderek daha fazla susuz hale gelir. Derma Regener Nemlendirici, nem vermek ve bu tehlikelere karşı hassaslaştırılmış cildi yatıştırmak için Centella Asiatica Özü içerir.

Yoğun nemlendirme sağlar.

Betain, bitkisel yağ ve diğer karmaşık elementler cilde yoğun nemlendirme sağlar. Bu nemlendirici formül, lazer tedavisinden sonra tahriş etmeden cildi rahatlatır.

Cildi temel besinlerle canlandırır.

Tocopheryl acetate (Vitamin E) has antioxidant properties that revitalize the skin. İt is an excellent protection against keratin Loss v/hile eliminating sebum and calming inflammation.

AKTİF İÇERİKLER

Macadamia Integrifolia Çekirdeği Yağı

% 6o'tan fazla Oleik asit, tek bir doymamış yağ ve cildi güçlü antibakteriyeletki ile korumak için parşömen ana bileşeni olan% 14 ila 22 Palmitolinik asit içerir. Hafiflik ve yapışkanlığa ihtiyaç duymadan cilde hızla emilir, yaşlanmayı ve kırışıklıkları önlemek için cildi nemlendirmeye ve yenilemeye yardımcı olur.

Centella Asiatica Extract

Sivilce izlerini ortadan kaldırır ve hücreleri yeniler; kollajeni artırır, cilt elastikiyetini artırır ve cildi dış tehlikelerden korur.

Acetate (Vitamin E)]

Cildi yatıştırıcı, nemlendirici ve antioksidan etkileri vardır.

NASIL KULLANILIR?

Tonik olarak kullanın. Tüm yüze uygun miktarda sürün.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın