Medicaline
Derma Regener K Cream
Cildi dış tehlikelerden kurtarmak için yatıştırıcı krem
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

Cildi dış tehlikelerden kurtarmak için yatıştırıcı krem

Lazer tedavisi veya MTS gibi dermatolojik tedaviye maruz kalmış, zayıflamış ciltler, son derece hassas ciltler için özellikle önemli olan genel morarma ve renk değişikliği ile birlikte, hem acil hem de sürekli kızarıklığı hafifletir.

Çift kırışıklık önleme ve beyazlatma fonksiyonu

Niasinamid ve adenosin, cildin elastikiyetini arttırmanın yanı sıra çillerin ve cilt renginin ortaya çıkmasını gözle görülür biçimde iyileştirmek için çalışır.

Güçlendirilmiş cilt işlevleri sayesinde üstün gelişme

Peptit türevi adenosin ve seramid, cilt bariyerini ve işlevlerini güçlendirmek için çalışır. KFDA tarafından çift fonksiyonlu bir kozmetik (beyazlatma, yaşlanma karşıtı) olarak onaylanan bu ürün, tonlama ve kaldırma ve genel cilt sağlığının iyileştirilmesinde etkilidir.

AKTİF İÇERİKLER

Niacinamide

Niasin veya B3 vitaminden türetilmiştir. Hem ısıya hem de ışığa dayanıklıdır, diğer beyazlatıcı bileşiklere kıyasla minimal reaktif hale getirir. Cildi aydınlatır, cilt bariyerini güçlendirir ve nem kaybını önler (% 2.0)

Adenosine

Cildi destekleyen ve gençlik sıkılığını veren önemli bir protein olan daha fazla kolajen üretmesi için dermal hücreleri uyarır (% 0.04)

Menadione (Vitamin K)

Vücudun ameliyattan etkilenen yaraları, çürükleri ve alanları iyileştirmesine yardımcı olan kan pıhtılaşma sürecine yardımcı olmak için gereklidir.

Centella Asiatica Extract

Sivilce izlerini ortadan kaldırır ve hücreleri yeniler; kollajeni artırır, cildin elastikiyetini artırır ve cildi dış tehlikelerden korur.

Portulaca Oleracea Extract

Nem sağlar ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; . hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR?

Temizledikten sonra tüm yüze uygulayın, ipucu: Bu krem, lazer kozmetik cerrahi, PPC tedavisi veya çift göz kapağı cerrahisi dahil plastik cerrahi sonrası morarma ve renk bozulmasına karşı oldukça etkilidir. Tek başına veya temizleme ve tonlamadan sonra uygulanabilir.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın