Medicaline
Derma Max Brightening Cream
Anında beyazlatma etkisi...
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz
+Boyun

ÖZELLİKLER

[Anında beyazlatma etkisi]

Melanin oluşumunu baskılamak ve parlak cilt tonunu korumak için titanyum dioksit, patentli beyazlatıcı ajan MADEWHITE ve B vitamini bileşikleri içerir.

[Yağ-su dengesinin ayarlanması]

Shea yağı, Afrika'da bir halk ilacı olarak uzun , süredir kullanılan güçlü bir antimikrobiyal bitki bazlı ajandır, cildi nemlendirmek için kuru cilde nem sağlar.

Macadamia Integrifolia Tohumu Yağı, cildi güçlü antibakteriyeletki ile koruyan parşömenin ana bileşeni olan% 6o'tan fazla Oleik asit, tek bir doymamış yağ ve% 14 ila 22 Palmitoleik asit içerir. 1 Cilde taze bir kullanım hissi verir ve cildin dengesini düzenler.

AKTİF İÇERİKLER

[MADEWHITE(Madecassoside)]

Beyazlatıcı patentli bileşen. Kaplan otu olarak adlandırılan centella asiatica özünden bir özüdür

[Niacinamide]

Pigmentasyonu baskılayan ve cilt bariyerini güçlendiren B vitamini kompleksi [COS-VCE (3-O-Ethyl Ascorbic Acid)] Patentli içerik. C vitamini türevleri, melanin inhibisyonunu durdurarak beyazlaşmaya yardımcı olur

[Glutathionel]

Gglutamik asit, sistein ve glisini bağlayan birtripeptit olan amino asitlerden biri, serbest radikalleri ve melanin üretimini baskılayarak cilt kompleksini beyazlatmaya yardımcı olur.

[Macadamia Integrifolia Seed Oil]

% 60'tan fazla Oleik asit, tek bir doymamış yağ ve cildi güçlü antibakteriyeletki ile korumak için parşömen ana bileşeni olan% 14 ila 22 Palmitolinik asit içerir. Hafiflik ve yapışkanlığa ihtiyaç duymadan cilde hızla emilir, yaşlanmayı ve kırışıklıkları önlemek için cildi nemlendirmeye ve yenilemeye yardımcı olur.

[Butyrospermum Parkii (Shea) Butter]

Afrika halk ilaçları olarak uzun süredir kullanılan sedir ağacının meyvesinden bitki ömrünü korumak. Doğal A, D, Eve F vitaminleri bakımından zengindir, pürüzlü, kuru cildi nemlendirir.

NASIL KULLANILIR?

Son cilt bakım adımı olarak kullanın. Yüze ve boyuna uygun miktarda uygulayın. Emilimi artırmak için hafifçe masaj yapın. (Gündüz gece)

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın