Medicaline
Chamomile Soothing Gel
Papatya, gül ve iris, binlerce yıldır bitkisel ilaçlarda kullanılan iyi bilinen şifalı bitkilerdir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Tüm Cilt

ÖZELLİKLER

Üçlü etkili tıbbi kompleks

Papatya, gül ve iris, binlerce yıldır bitkisel ilaçlarda kullanılan iyi bilinen şifalı bitkilerdir. Doğal özleri, tıbbi tedaviden sonra cilde özellikle yatıştırıcı olan hidrasyonu en üst düzeye çıkarır. Bu üçlü kompleks aynı zamanda hasarlı ciltler için mükemmel bir iyileştirici ve nemlendirici maddedir.

Parlak, nemlendirilmiş ciltler için sodyum kondroitin sülfat

Doğal mukopolisakkaritlerden türetilen bu bileşen, cildi yumuşatıcı bir madde olarak işlev görür ve ciltteki nemi korur.

Tahriş olmuş cildi rahatlatmak için Allantoin

Gül ve iris özleri cildi arındırır, allantoin tahriş olmuş cildi derhal rahatlatır.
Portulaca oleracea özütü, nemlendirici özelliği hassas ciltler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahip olduğundan ve alerjik cilt reaksiyonlarını hızla hafiflettiğinden antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır.

AKTİF İÇERİKLER

Chamomilla Recutita (Matricaria) FLower Extract

Mükemmel antibakteriyel ve antienflamatuar özelliklere sahip doğal ekstrakt. Alerjenler veya diğer tehlikeler tarafından tetiklenen olumsuz cilt reaksiyonlarını hafifletir ve kuruluk ve aknenin önlenmesine yardımcı olur.

Sodium Chondroitin Sulfate

Doğal mukopolisakkarit türevi. Enflamasyonu yatıştırmak, hasarı geri kazanmak ve cildin hücreler arası matrisini güçlendirmek nedeniyle cilt kremi olarak kullanılır.

Allantoin

Hasarlı cilt hücrelerini iyileştiren ve yeni doku büyümesini destekleyen etkili bir cilt yatıştırıcı bileşik. Akneye yatkın ve hassas cilt tipleri için idealdir.

Portulaca Oleracea Extract

Nem sağlar ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

NASIL KULLANILIR?

Tahriş olmuş, kızartılmış cilde gerektiği gibi uygulayın.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın