Medicaline
BSK9 HAIRPRO
Androjenik alopesi, androjenik areata ve telogen effluvium için önerilen sağlıklı saç büyümesi için saç köklerini besler ve uyarır.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Saç
+Sakal

BSK9 HAIRPRO NEDİR?

Androjenik alopesi, androjenik areata ve telogen effluvium için önerilen sağlıklı saç büyümesi için saç köklerini besler ve uyarır. Bu steril solüsyon, Ginkgo Biloba, Organik Silanol, Hyaluronik Asit Küp 3®, Asian Centella ve Büyüme Faktörlerini içeren besin kombinasyonu sayesinde mikro dolaşımı iyileştiren, saç folikülünü oksijenlendiren ve besleyen bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir.

YARARLARI

Aktif içerikleri ile; sağlıklı saçları geliştirmek için kafa derisini besler ve nemlendirir.
Büyüme ve görünüm, mikrosirkülasyonu iyileştirmek ve saç folikülünün oksijenlenmesi.
Ginkgo Biloba, Organik Silanol, Hyaluronik Asit Küp 3®, Asya Kıvılcım Ekstresi ve Büyüme Faktörleri içeren besin bileşimi sayesinde mikro dolaşımı iyileştirir, saç folikülünü besler ve saç dökülmesini önler.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Panthenol, Mannitol, Propylene Glycol, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Methylsilanol Mannuro- nate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Carboxyethyl Aminobu- tyric Acid, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Propanediol, Niacinamide, Biotin, Troxerutin, PhyticAcid, Riboflavin, Sorbic Acid, Phenox- yethanol.

UYGULAMA ALANLARI

Saç ve sakal.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın