Medicaline
BSK8 SCARPRO
Cildin berraklığını artıran, iyileşmeyi hızlandıran, kırılma ve iltihabı hafifleten antibakteriyel, antioksidan ve nemlendirici besinler ile cilt yeniden dengeleme çözeltisidir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

BSK8 SCARPRO NEDİR?

Onarıcı Çözüm 5vial*10ml

Cildin berraklığını artıran, iyileşmeyi hızlandıran, kırılma ve iltihabı hafifleten antibakteriyel, antioksidan ve nemlendirici besinler ile cilt yeniden dengeleme çözeltisidir. Hücrelerarası matrisin normal işlevini geri kazanma işlevi gören normal hiyalüronanlara kıyasla daha yüksek etkinliğe sahip biyoteknolojik bir bileşen olan Hyaluronik Asit Küp 3® içerir. Küp 3 ile birlikte Hamamelis, Calendula, Gingko Biloba, Asitler Kompleksi, Melilotus, Asya Kıvılcımı, Enginar, Rutin ve Pantenol.

SCARPRO; Leke ve kırılmalara eğilimli cildin tedavisi için profesyonel bir çözümdür. Akne skar ve izi olan ciltlerde etkin sonuçlar verir.

YARARLARI

  • Cildin iyileşmesini hızlandırır. 
  • Nemlendirir    
  • Akne ve Skar izleri için etkilidir 
  • Dokuyu besler
  • Güçlü anti-bakteriyel ve antioksidan etkileri olan bir besin kokteylidir.
  • Kılcal damarları korur

AKTİF İÇERİK

Aqua, Panthenol, Propylene Glycol, Mannitol Sodium Hyaluronate CUBE 3®, Alcohol, Pyruvic Acid, Salicylic Acid, Troxerutin, Cynara Scolymus Leaf Extract, Melilotus Officinalis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf/Twig Extract, Centella Asiatica Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract

UYGULAMA ALANLARI

Yüz

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın