Medicaline
BSK6 PDRN PRO
Cilt Onarıcı Solüsyon 5vial*5ml İçerik olarak somon yumurtasından ekstrakte edilen ve düşük deoksiribonükleik asit, orta ve yüksek molekül ağırlıklı hiyalüronik asit ile formüle edilmiş steril kozmesötiktir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Tüm Yüz

BSK6 PDRN DNA + HA. NEDİR?

Cilt Onarıcı Solüsyon 5vial*5ml İçerik olarak somon yumurtasından ekstrakte edilen ve düşük deoksiribonükleik asit, orta ve yüksek molekül ağırlıklı hiyalüronik asit ile formüle edilmiş steril kozmesötiktir. PDRN DNA+ HA CUBE cildi yenilemek için geliştirilen klinik etkinliği kanıtlanmış olan PDRN DNA+HA CUBE içeren bir kokteyldir.

YARARLARI

PDRN DNA+ HA CUBE cildi yenilemek için geliştirilen klinik etkinliği kanıtlanmış olan PDRN DNA+HA CUBE içeren bir kokteydir. Bu polideoksiribonükleotit, bir ekstraksiyon yöntemi ile elde edilen düşük moleküler ağırlıklı bir DNA partikülüdür.

Kullanılan özel ekstraksiyon yöntemleri nedeniyle benzersiz deniz biyopolimeri bileşeni, aynı zamanda geleneksel asitlere göre daha yüksek bir verime sahiptir. PDRN, DNA’nın yapısal elementini temsil eder. Ve bu nedenle, kendi DNA moleküllerinin sentezi için substrat vericisi olarak hizmet ederler. Bununla birlikte, adenosin reseptörü PDRN'nin aktivasyonu yoluyla hormonal sinyallerin hücre içi dağılımını düzenler, salgılama süreçlerini modüle eder, fibroblastlar da dahil olmak üzere hücrelerin çoğalmasını, büyümesini ve farklılaşmasını etkiler.

PROTOKOL

Profesyonel kullanım için uygundur. Uygulama yapılan alanın genişliği ve problemin yoğunluğuna göre minimum 2,5 ml maksimum 5 ml ürün yeterli olacaktır. Tedavi sonuçlarının ilerlemesine bağlı olarak , haftada bir seans , toplam 4-6 seans boyunca tedavi edin.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate CUBE 3®, Sodium Chloride.

UYGULAMA ALANLARI

Bütün yüz ve ihtiyaç olan bütün bölgelerde kullanılır.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın