Medicaline
BSK4 REVITALIFTPRO 20
Yoğun yüz gençleştirme, toparlama ve canlandırma ile yaşlanmış ciltle savaşır.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz
+Dekolte Bölgesi
+El

BSK4 REVITALIFTPRO 20 NEDİR?

Yoğun yüz gençleştirme, toparlama ve canlandırma ile yaşlanmış ciltle savaşır. Normal hyaluronanlara kıyasla daha fazla etkinliğe sahip biyoteknolojik bir bileşen olan Hyaluronik Asit Küp 3® içerir ve hücreler arası matrisin normal işlevini geri kazanmaya çalışır. Çözelti, anında ve ilerleyici hidrasyon, sıkılaştırma ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasını sağlar, gevşek cilt, kuruluk ve dermisin incelmesi ile mücadele eder.

YARARLARI

Hem iç değişiklikler hem de dış çevresel faktörler nedeniyle cilt yaşlanır, sıkılık ve canlılık kaybına yol açar. Hücrelerarası matrisin normal işlevini geri kazanma işlevi gören normal hiyalüronanlara kıyasla daha yüksek etkinliğe sahip biyoteknolojik bir bileşen olan Hyaluronic Acid CUBE 3® ile zenginleştirilen REVİTALİFTPRO 20, yaşlı, donuk, mat ve ince çizgi ve kırışıklıkları olan ciltlerde zengin içeriği ile cildi hızla nemlendirir. Cilde daha canlı bir görünüm kazandırır. İnce çizgi ve kırışıklıkları azaltır, cildi yoğun nemlendirir, daha sıkı ve canlı bir cilt oluşumuna neden olur.

İÇERİK

Hyaluronic Acid CUBE 3® , Dimethylaminoethanol Tartrate (DMAE), Organic Silanol, Acetyl Octapeptide-3, Pentapeptide 18, Organic Silanol, Niacinamide (B3), Thiamine HCl (B1)

UYGULAMA ALANLARI

Yüz, dekolte, eller.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın