Medicaline
BSK3 BOTOPEPTIDES
Snap8, Leuphasyl ve Mannitol içeren ince çizgi ve kırışıklıkları botox benzeri bir ekti mekanizması ile gideren bir mezobotox kokteylidir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz İfadesi Çizgileri
+Alın
+Kaz Ayağı

BSK2 FIRMPRO Nedir?

Snap8, Leuphasyl ve Mannitol içeren ince çizgi ve kırışıklıkları botox benzeri bir ekti mekanizması ile gideren bir mezobotox kokteylidir.Yüz kas kasılmalarının neden olduğu ince  izgileri ve kırışıklıkları azaltır. Çok doğal bir sonuç verir. Nöronal uyarılabilirliği ve kas kasılmasını azaltan Snap8 ve Leuphasyl peptitleri içerir.

YARARLARI

Genellikle belirli bir yaştan sonra düşen cilt kalitesi beraberinde birçok problemi getirir.Bu problemlerin en önemlisi ise matlaşan ve eksilen nem ile ince çizgi ve kırışıklıkların ortaya çıkmasıdır. Bu problemin ortadan kaldırılması için birçok yöntem kullanılmaktadır.Bunların başında ise botox gelmek-tedir. Tamda bu noktada BSK3 BOTOPEPTIDES cildin düşen nem miktarını arttırır, aktif içerikleri ile alın, kaz ayakları, dudak üstü kırışıklıklar gibi problemleri botox benzeri bir etki göstererek ortadan kaldıran bir kokteyldir. BOTOPEPTİT aktif içerikleri olan Snap8, Leuphasylve Mannitolile cildi pürüzsüzleştirir ve yüz kas kasılmalarının neden olduğu ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. BOTULOPEPTIDE cildi pürüzsüzleştirir ve yüz kas kasılmalarının neden olduğu ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır bunu yaparken de mimik kaybına yol açmaz.Snap8, stabilize edilmemiş olan SNARE Kompleksinde konumlandırılan doğal proteinlerle rekabet eder. Bu sayede, nöral uyanla bilirliği ile kas kasılmasını azaltın Ciltte mezobotox etkisi yaratır.Yeni bir pentapeptit olan leuphasyl ise enkefalinlerin doğal yolunu taklit eder ve ayrıca ekspresyon kırışıklık azalmasına yardımcı olur.

PROTOKOL

Profesyonel kullanım için uygundur. Uygulama yapılan alanın genişliği ve problemin yoğunluğuna göre minimum 2,5 ml maksimum 5 ml ürün yeterli olacaktır Tedavi sonuçlarının ilerlemesine bağlı olarak , haftada bir seans , toplam 4-6 seans boyunca tedavi edin.

AKTİF İÇERİK

Snap8, Leuphasyl Aqua , Mannitol , Glycerin

UYGULAMA ALANLARI

Yüz ifadesi çizgileri-alın, kaz ayağı alanı vb.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın