Medicaline
BSK20 MELILITO + RUTINE
Rutin ile kombine edilmiş flavonoidler ve kumarinler açısından zengin meliloto özü ile formüle edilmiş steril kozmesötik solüsyon.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Vücut
+Kalça

BSK20 MELILITO + RUTINE NEDİR?

Rutin ile kombine edilmiş flavonoidler ve kumarinler açısından zengin meliloto özü ile formüle edilmiş steril kozmesötik solüsyon. MELILITO + RUTINE, lenfatik drenajı iyileştirerek ve venöz akışı aktive ederek kılcal geçirgenliği ve ödemi azalttığı için her türlü selülit azaltmada kullanılır.

Ekstraktların ana aktif bileşenleri ve etkileri şunlardır:

Flavonoidler: idrar söktürücü ve spazm önleyici etkiye sahiptir.

Kumarin türevleri: Zayıf lenfatik dolaşıma bağlı sıvı tutulması olan ve sıvı tutulumunun azalmasına katkıda bulunan lenfödem üzerinde faydalar göstermiştir.

MELILITO + RUTINE, lenfatik drenajı iyileştirerek ve venöz akışı aktive ederek kılcal geçirgenliği ve şişkinliği azaltmaya yardımcı olduğu için selülit azaltmanın tüm aşamalarında kullanılır.

Cilt sağlığı için çok çeşitli faydaları vardır ve yüzün ve vücudun herhangi bir bölgesinde ve ayrıca kafa derisinde kullanılabilir.

YARARLARI

Mikrosirkülasyonu iyileştirir, görünür selülit semptomlarına karşı hücre içi lipolizi hızlandırır. Özellikle selülit, şişkinlik ve zayıf dolaşım gibi sorunlardan etkilenen ciltler olmak üzere cilt ve cilt sağlığının genel kalitesini, tonunu, dokusunu ve canlılığını iyileştirir.

AKTİF İÇERİK

Meliloto Extract, Rutine

UYGULAMA ALANLARI

Vücut, Kalça

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın