Medicaline
BSK15 NATURAL EXTRACTS
Lokalize selülitin görünür semptomlarının tedavisi için belirtilen doğal özler karışımı ile formüle edilmiş steril kozmetik solüsyon.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Kalça
+Uyluk
+Karın
+Bel
+Kol
+Çene

BSK15 NATURAL EXTRACTS NEDİR?

Lokalize selülitin görünür semptomlarının tedavisi için belirtilen doğal özler karışımı ile formüle edilmiş steril kozmetik solüsyon. Selülit önleyici etkiye sahip, hücreler arası boşluğu boşaltan ve lipolizi hızlandıran bir dizi bitki özü içerir. Lipolizi uyarma (hücrelerden yağ salınımı), lenfatik drenajı iyileştirme, kılcal damarları ve kan damarlarını koruma ve cilt sıkılaştırıcı bir etki ile kolajen üretimini hızlandırmada çok çeşitli faydalara sahiptir. Kılcal kırılganlığı azaltmaya yardımcı olurlar ve bu nedenle şişmeye neden olabilecek sıvıların çevre dokulara sızmasını önlemeye yardımcı olurlar.

YARARLARI

Selülit ve lokalize yağ birikintileri üzerinde belirgin lipolitik etki, cilt görünümünde iyileşme ve görünür selülit semptomlarının azalması. NATURAL REDUCING, selülit önleyici etkiye sahip, hücreler arası boşluğu boşaltan ve lipolizi hızlandıran bir dizi bitki özü içerir. Atkuyruğu, AusculusHippocastanum ve Melilotus, lipolizi uyarma (hücrelerden yağın salınması), lenfatik drenajı iyileştirme, kılcal damarları ve kan damarlarını koruma ve cilt sıkılaştırıcı bir etkiyle kolajen üretimini hızlandırmada çok çeşitli faydalara sahiptir. Kılcal kırılganlığı azaltmaya yardımcı olurlar ve bu nedenle şişmeye neden olabilecek sıvıların çevre dokulara sızmasını önlemeye yardımcı olurlar. Enginar temizleme etkisi sağlar ve lenfatik drenaj sistemini uyarır. Ivy'nin detoks yapma kapasitesi vardır.

AKTİF İÇERİK

Horsetail, AusculusHippocastanum, Melilotus, Artichoke, Ivy.

UYGULAMA ALANLARI

Kalçalar, uyluklar, karın, yanlar, kollar ve çift çene.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın