Medicaline
BSK14 TRANEX PRO
Traneksamik asit, kojik asit, askorbik asit (C vitamini), nikotinamid, rutin ve yüksek, orta ve düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit içeren, nemlendirici ve pigment giderici etkiye sahip steril kozmetik solüsyon.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz
+El

BSK14 TRANEX PRO NEDİR?

Traneksamik asit, kojik asit, askorbik asit (C vitamini), nikotinamid, rutin ve yüksek, orta ve düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit içeren, nemlendirici ve pigment giderici etkiye sahip steril kozmetik solüsyon. BSK 14'ün formülasyonu, Hiperpigmentasyonu önemli ölçüde azaltan daha fazla antioksidan etki için Kojik asit ve C vitamini ile güçlendirilmiştir. Hyaluronik asit ile formüle edilmiştir, nemlendirici aktiviteye sahiptir, elastikiyetini arttırır ve düşük moleküler ağırlıklı fraksiyonu sayesinde kollajen ve elastin üretimini aktive eder.

YARARLARI

Depigmentasyon tedavilerine yardımcı olan antioksidanlar, koruyucu ve nemlendirici maddeler içerir.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Ascorbic Acid, Dimethylaminoethanol Tartrate, Mannitol, Methylsilanol Mannuronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Tryptophan, Glutamine, Cyanocobalamin, Alanine, Arginine, Serine, Lysine HCl, Sorbic Acid, Valine, Histidine, Leucine, Methionine, Threonine, Isoleucine, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Aspartic Acid, Proline, Glutamic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

UYGULAMA ALANLARI

Yüz ve eller

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın