Medicaline
BSK13 AGEPRO
Anti-aging - Sıkılaştırma 5 x 10 ml Yüz cildi sıkılaştırması ile yoğun, ince çizgi ve kırışıklık azaltma sağlar.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Tüm Vücut

BSK13 AGEPRO NEDİR?

Anti-aging - Sıkılaştırma 5 x 10 ml Yüz cildi sıkılaştırması ile yoğun, ince çizgi ve kırışıklık azaltma sağlar.

Bu formül en etkili yaşlanma karşıtı bileşenleri ile metabolik cilt sağlığını yeniden denge¬leme için gerekli mineralleri içeren bir kokteyldir.

YARARLARI

Kullanıldığı andan itibaren anında cilt sıkılaştırıcı etki sağlar. Cilt tonunu iyileştirir ve cildin gerilme muka-vemetini arttırır, yüz sarkmasını ve ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. Serbest radikallerle ve oksidatif stresle savaşır. Hücreler arası matrisin normal işlevini geri kazanmaya yardımcı olmak için fibroblastları uyarır.

Hücrelerarası matrisin normal fonksiyonunu geri kazanma görevi gören normal hiyalüronanlara kıyasla daha yüksek etkinliği olan biyoteknolojik bir bileşen olan Hyaluronik Asit Küp 3® içerir. Küp 3, DMAE, Organik Silanol, Snap8, Leuphasyl, Panthenol, Tiamin, Vit-E, Çinko ve Magnezyum ile birleştirilir. Bu besinler cildi nemlendirir, kaldırır ve sıkılaştırır, dermişin incelmesi ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Mannitol, DMAE( Dimethylaminoethanol Tartrate), Sodium Hyaluronate CUBE3®,Panthenol, Methylsilanol Mannuronate, Glycerin, Niacinamide, Thiamine HCl, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Acetyl octapeptide-3, Pentapeptide-18, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Magnesium Sulfate, Zinc gluconate, Sodium Hydroxide.

UYGULAMA ALANLARI

Bütün vücut.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın