Medicaline
BSK12 REDUPRO
Lipolitik Çözeltinin Azaltılması 5 x 10 ml Selülit ve lokalize yağlanmanın azaltılmasında etkili bir kokteyldir.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Tüm Vücut

BSK12 REDUPRO NEDİR?

Lipolitik Çözeltinin Azaltılması 5 x 10 ml Selülit ve lokalize yağlanmanın azaltılmasında etkili bir kokteyldir.

REDUPRO , selülit ve lokalize yağlanma azalmasının etkili bir tedavisidir. Vücut şekillendirme, selülit, lipolitik etkilidir. REUPOR,'L-Karnitin, Organik Silanol, Kafein ve CentellaAsiatica kombinasyonu sayesinde, kollajen ve elastin liflerinin lipolizini ve biyostimülasyonunu hızlandırarak mikro dolaşımı teşvik eder. Selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur Lipid metabolizmasını hızlandırır Cilt tonunu ve dokusunu iyileştirir.

YARARLARI

Kanıtlanmış lipolitik ve cilt sıkılaştırıcı bileşenleri içeren: L-Karnitin, uzun zincirli asil gruplarını yağ asitlerinden mitokondriyal matrikse taşır, böylece sitrik asit döngüsü yoluyla kullanılabilir enerji elde etmek için B-oksidasyon yoluyla asetil CoA'ya parçalanabilir. Organik Silanol fibroblastları uyarır ve kollajen ve elastinin biyosentezini destekler.

CentellaAsiatica (Gotu Kola), anti-oksidan, lipolizi uyarmak, lenfatik drenajı arttırmak, kılcal damarları ve kan damarlarını korumak, cilt sıkılaştırıcı bir etki ile kollajen üretimini arttırmak gibi çok çeşitli faydalara sahiptir. Kafein, siklik AMP'nin (asit adenosfn-5-mono- fosforik siklik) hücre içi konsantrasyonunda bir artışa neden olur ve yağ dokusunun lipit metabolizmasında ve dolayısıyla siklik AMP seviyelerinde bir artışa neden olur.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Carnitine, Methylsilanol Mannuronate, Centella Asiatica Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

UYGULAMA ALANLARI

Selülit, vücudun herhangi bir bölgesinde kullanılır.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın