Medicaline
BSK10 LIPOPRO
Lipolitik Çözeltinin Azaltılması 5 x 10 ml Vücut şekillendirme, selülit, Lipolitik etkiler gösteren, lipolizi aktive eden, mikrosirkülasyonu hızlandıran bir lipoliz ürünüdür.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Gıdı
+Karın

BSK10 LIPOPRO NEDİR?

Lipolitik Çözeltinin Azaltılması 5 x 10 ml Vücut şekillendirme, selülit, Lipolitik etkiler gösteren , lipolizi aktive eden, mikrosirkülasyonu hızlandıran bir lipoliz ürünüdür.

YARARLARI

LIPOPRO çözeltisi, hedef bölgedeki yağ hücresi sayısını azaltarak, lipit bozulmasını, mobilizasyonu ve eliminasyonu uyararak selülit ve lokalize yağlanma ile başarılı bir şekilde mücadele eder.

Bu steril çözelti, L-Karnitin, Organik Silano, Magnezyum, Krom, Rutin ve Asya Kıvılcım özütü kombinasyonu sayesinde mikro dolaşımı teşvik ederek kollajen ve elastin liflerinin lipolizini ve biyostimülasyonunu hızlandırır.

AKTİF İÇERİK

Aqua, Carnitine, Methylsilanol Mannuronate, Caffeine, Cynara Scolymus Leaf Extract, Melilotus Officinalis Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Hedera Helix Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Troxerutin, Alcohol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

UYGULAMA ALANLARI

Gıdı ve karın bölgesi.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın