Medicaline
BIOSKIN KOKTEYLLERİ
Her Tedavi İçin Mükemmel Karışım

Her Tedavi İçin Mükemmel Karışım  

BSK Kokteyl serisindeki ürünler, farklı aktif bileşenler arasındaki sinerjiden yararlanmak ve bunların yüz ve vücut üzerindeki etkilerini artırmak için mükemmel bir şekilde çalışılmış ve bileşen kombinasyonları geliştirilmiştir.

Medicaline
BSK Kokteyl serisindeki ürünler , özel Cube3 teknolojisine aittir. Farklı aktif bileşenler arasındaki sinerjiden yararlanmak ve bunların yüz ve vücut üzerindeki etkilerini artırmak için mükemmel bir şekilde çalışılmış ve geliştirilmiş bileşen kombinasyonları Cube3 teknolojisi ile birlikte Yüksek – Orta – Düşük moleküllerle etkiyi arttırmıştır. Steril ve çözelti şeklindedir. Koruyucu veya katkı maddesi içermez, bu nedenle yüksek bir tolerans elde ederler. Diğer aktif bileşenlerle karıştırmayı kolaylaştıran bir sunum olan 5 ml ve 10 ml’lik tek dozluk flakonlarda paketlenmişlerdir.

BSK Kokteyl, gelişmiş transdermal uygulama sistemleri ile birleştirilmiş, hastalara geleneksel mezoterapinin faydalarını, ancak invaziv olmayan, ağrısız, güvenli bir tedavi ile yan etkiler olmadan ve anında sonuçlar sağlar. Ayrıca cilt yaşlanması, bölgesel yağlanma, melanik lekeler, saç dökülmesi, cilt sarkması, selülit, çatlaklar, akne izleri gibi yüz ve vücut stetopatilerini etkili ve kişisel olarak düzeltmek için her hasta için %100 kişiye özel tedaviler oluşturulmasına olanak tanır.