Medicaline
Bella Vita Aqua
Farklı cilt tipleri ve geniş kapsamlı tedavi alanları için uygulanacak özel olan tedavi. BellaVita Aqua, göz ve dudak çevresinde etkinliği ve güvenliği ile kanıtlanmıştır.
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

%100 Çarpraz Bağlı Hyaluronik Asit

BellaVita Aqua, piyasadaki mevcut çapraz bağlı olmayan HA ürünlerine göre 3-12 kat daha uzun etki sağlayan %100 çapraz bağlı hyaluronik asit ile üretilmiştir.

Yüksek nem oranı

Bella Vita Aqua, HA molekülleri arasında daha fazla nem içermesi için minimum çapraz bağ ile tasarlanmıştır. Yüz Hyaluronik asit BellaVita Aqua yüz kullanımı için tasarlanmıştır ve bunun için KFDA tarafından onaylanmıştır.

Mannitol antioksidan olarak eklendi Jel oksidasyonunun bozulmasını önlemek ve dayanıklılığını ve etkisini daha uzun süre uzatmak için antioksidan olarak Mannitol eklenmiştir.

BellaVita Aqua'nın ana maddesi çapraz bağlı hyaluronik asittir ve kendi ağırlığının 1000 kati kadar su tutabilir ve depolayabilir. Genç görünümün temel bileşeni olan son derece şaşırtıcı su bağlama kapasitesine sahiptir.

Hücreler arası mesafeyi koruyarak ve besin maddelerini cilde depolayarak, parlak ve ışıltılı bir cilt ile daha pürüzsüz ve dolgun bir cilt dokusu görünümü oluşturmaya yardımcı olur.

Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Kataloğumuza göz atmayı unutmayın

Medicaline