Medicaline
Active Control Solution
Sebum kontrolü için yeniden dengeleme ve nemlendirme çözümü
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz
+Boyun

ÖZELLİKLER

[Sebum kontrolü için yeniden dengeleme ve nemlendirme çözümü]

Çay ağacı yağı, berrak gözenekler ve sağlıklı ciltler için sebum üretimini ve hidrasyonunu ortadan kaldırır. Yağlı, akne eğilimli cilt tipleri için oldukça etkilidir.

[Dış tehlikelerle hassaslaşmış cildi yatıştırır.]

Doğal bir antioksidan olan Portulaca oleracea özütü, cildi hasardan iyileştirir, dış tehlikelerden korur ve sağlıklı tutar.

[Derin hidrasyon ve bakım]

ALoe barbadensis yaprağı ve betain, epidermise derinlemesine nüfuz eden nemlendirici bileşenlerdir. Nemlendirici, yatıştırıcı ve arındırıcı olarak, cilt bariyerine verilen hasarları onarmak için hemen çalışırlar.

AKTİF İÇERİKLER

[Portulaca Oleracea Extract]

Nem sağlar ve antibakteriyelve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

[Salicylic Acid]

Ölü cilt hücrelerini ve gözeneklerde herhangi bir anormal yağ birikmesini yavaşça tahrip eden doğal peeling maddesi. Salisilik asit, akne ve / veya tıkanmış gözenekleri ve yağlı cilt tipi olanlar için idealdir.

[TeaTree Oil]

Sebumu ortadan kaldıran, gözenekleri sıkılaştıran ve antibakteriyelve antienflamatuar bir ajan olarak çalışan iyi bilinen doğal büzücü

[Niacinamide]

Niasinamid, cilt beyazlatma fonksiyonu için KFDA onaylıdır. Ana eylemi melanin oluşumunu (% 0.5) azaltan tirozinaz üretimini inhibe etmektir.

[Zinc PCA]

Cildi nemlendirir ve sebum üretimini düzenler, böylece fazla yağ birikmesini kontrol eder. Akne ve egzamaya karşı çok etkilidir.

[COS-VCE(3-O-Ethyl Ascorbic Acid)]

Patentli içerik. C vitamini türevleri, melanin inhibisyonunu durdurarak beyazlaşmaya yardımcı olur.

NASIL KULLANILIR?

Gazlı bez maskesi için: Gazlı bezi yüzünüzün boyutuna uyacak şekilde kesin. Uygulamadan önce solüsyonla nemlendirin. Maskeyi buzdolabında saklayın ve gerektiğinde kullanın. Temizledikten sonra, pamuklu bir pedi nemlendirin ve burundan başlayıp yüzün ve/veya boynun dış bölgelerinde biten cildi silin..

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın