Medicaline
Active Control Moisturizer
Dengeleme yağı kontrolü (Gözenek sekresyon düzeltici)
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

[Dengeleme yağı kontrolü (Gözenek sekresyon düzeltici)]

Stresli ve yağlı ciltler için mükemmel çözüm olan bu ürün, aşırı sebum üretimini kontrol etmek ve kızarıklığı azaltmak için çalışır.

[Gözenekli polimer etkili yağ kontrolü]

Methyl Methacrylate Çaprazpolimer ile sorunlu cilde neden olan aşırı sebumu emer.

AKTİF İÇERİKLER

[Allantoin]

Hasarlı cilt hücrelerini iyileştiren ve yeni doku büyümesini destekleyen etkili bir cilt yatıştırıcı bileşik. Akneye yatkın ve hassas cilt tipleri için idealdir.

[Niacinamide]

Niasin veya B3 vitaminden türetilmiştir. Hem ısıya hem de ışığa dayanıklıdır, diğer beyazlatıcı bileşiklere kıyasla minimal reaktif hale getirir. Cildi aydınlatır, cilt bariyerini güçlendirir ve nem kaybını önler (% 2.0)

[Portulaca Oleracea Extract]

Nem sağlar ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

[Sodium Hyaluronate]

Normal faktörlerden 6.000 kat daha fazla su bağlama kabiliyeti ile sodyum hiyalüronat nemi cilt bariyerine kilitler ve dış tehlikelerden korur.

[Tea Tree Oil]

Sebumu ortadan kaldıran, gözenekleri sıkılaştıran , antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışan iyi bilinen doğal çözüm

NASIL KULLANILIR?

Akne önleyici bir önlem olarak veya Aktif Kontrol
Solüsyonunu kullandıktan sonra uygulayın.
ipucu Temizledikten sonra, aşırı yağlı bölgelere odaklanarak yüze uygulayın. Günde iki kez, sabahları bir kez ve akşamları bir kez kullanın.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın