Medicaline
Active Control Cream
Cildi yatıştırıcı, antioksidan sebum kontrolü
Medicaline
UYGULANAN BÖLGELER
+Yüz

ÖZELLİKLER

[Cildi yatıştırıcı, antioksidan sebum kontrolü]

(beta glukan) aşırı sebumu kontrol eder, gözenekleri sıkılaştırır, yağlı cildi yeniden dengeler ve cilt kızarıklığını azaltır.

[Maksimum çift nemlendirme etkisi]

Betain ve sodyum hiyalüronat, cilde derinlemesine nüfuz etmek ve koruyucu, su kilitleme katmanı eklemek için çalışır, bu da çift nemlendirme etkisi ile sonuçlanır. Akneden kronik olarak etkilenen cilde, özellikle donuk ve kuru bölgelere uygulayın.

AKTİF İÇERİKLER

[Portulaca Oleracea Extract]

Nem sağlar ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışır; hassas ciltler ve alerjik ciltler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

[Ceramide NP]

Nemi arttırır, cildin doğal koruyucu tabakasının yenilenmesini destekler ve nem kaybına karşı etkili bir bariyer oluşturur.

[Beta GLucan]

Bağışıklık sistemini güçlendiren ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışan mantar ve tahıllardan edilen bileşik. Cildi nemlendirir ve yeniler.

[Tea Tree Oil]

Sebumu ortadan kaldıran, gözenekleri sıkılaştıran ve antibakteriyel ve antienflamatuar bir ajan olarak çalışan iyi bilinen doğal büzücü

[Niacinamide]

Niasinamid, cilt beyazlatma fonksiyonu için KFDA onaylıdır. Ana eylemi melanin oluşumunu azaltan tirozinaz üretimini inhibe etmektir.

NASIL KULLANILIR?

Cilt bakım prosedürünüz için son adım olarak tüm yüze.

Medicaline

Diğer ürünlerimize de göz atın